גדעון מידן

עצמאי, מפקח ומנהל פרוייקטי בנייה, 84, חיפה

aaa

aaa

aaa

Add a Title

Add a Title

רוב היום אני בשטח

אני קם בשש ורבע, יוצא לגינה להאכיל את הארנבות, קוטף מנגו ופירות בשלים, בהתאם לעונה. אחר כך אני נוסע לפרדס חנה לעבודה. את רוב היום אני מבלה בשטח. אז אני חוזר הביתה בסביבות חמש. לפני שאני מתקלח או אוכל אני נשכב על הספה ומיד נרדם לאיזה שעה. אחרי כן אני ממשיך את יומי – מאכיל את הארנבות, עושה סיור בגינה, מקלחת, טלוויזיה וסודוקו. למסגרייה אני ניגש בדרך כלל בשישי שבת.
כל זמן שהוא יכול, אדם צריך להיות פעיל - ליצור, להוות דוגמה, זה מה שההורים שלי לימדו אותי.

דוגמה אישית לכל החיים

האדם הכי משמעותי בחיים שלי זה אבא שלי. אבא היה איש ישר, בעל ידיים מזהב, שהפליק לנו מתי שהגיע לנו אבל היווה דוגמה אישית לכל החיים. הן בעבודה, הן בחיי המשפחה, הן במסירות ובאחריות לכל מה שלקח על עצמו. כשהייתי בן 6 או 7 הוא חזר אחרי שלושה חודשים שהיה בסוריה כנהג משאית של הקיבוץ. במלחמת העולם השנייה הצבא הבריטי גייס מכוניות ומשאיות ואבא יצא לשלושה חודשים בסוריה מטעם הקיבוץ. כשהוא חזר הוא נתן לי חיבוק כזה חזק שהתעלפתי.

שיר שאני אוהב

״שיר הרעות״ - במלחמת השחרור הייתי בן 12 והפלמ"ח ישב בקיבוץ בו גרתי, מעלה החמישה. אני עזרתי להם למלא כדורים במחסניות. הם מאוד הרשימו אותי בתור ילד בן 12. כמובן שהכרתי אותם וחלק מאלה שהכרתי נהרגו תוך כדי מלחמה. אני עדיין זוכר את השמות שלהם.
שיר נוסף שאני אוהב זה "לקום מחר בבוקר", כי זה מאפיין משהו - לא לנוח על זרי דפנה אלא להיות פעיל וערני.

על עצמי

נולדתי בגבעת הקיבוצים ברחובות, יש לי שלושה ילדים, אחד עשרה נכדים ונין אחד. אני עצמאי, עוסק בפיקוח וניהול פרויקטים בבנייה. אני עובד רק עם חברות ומועצות. בשנים האחרונות עובד בעיקר מול המועצה בפרדס חנה, שם אני מפקח ומנהל פרויקטים.
כרגע יש לי שלושה גני ילדים בשלבי גמר, יש פרויקט משרדים לוועדה המקומית ולמחלקת ההנדסה. יש גם פרויקטים של עמדות לאיסוף גזם, מועדון נוער לנוער העובד והלומד ועוד שיפוץ של אולם ספורט.
מאז שהתחילה הקורונה לא היה הבדל. במכה הראשונה של הקורונה ענף הבנייה המשיך לעבוד כרגיל ולכן גם אני המשכתי לעבוד כרגיל. אני לא חושש מהקורונה, כבר עברתי את הגיל המסוכן.
חוץ מזה, יש לי ליד הבית גינה עם 15 עצי פרי כמו גם כמה ארנבות שאני מטפל בהן. יש לי גם פינת עבודה למסגרות ונגרות הכוללת מקדחה גדולה, רתכת, משחזת, מסורים וכדומה. בנוסף, אני עושה עבודות שונות עבור ילדים, נכדים ונינים.

< קדימה
אחורה >

  • Facebook
  • Instagram