טדי קפלן

אלוף העולם בהרמת משקולות, 85, רמת גן

aaa

aaa

aaa

Add a Title

Add a Title

אני מתאמן בין 8 ל-10 פעמים בשבוע

כיום אני עושה בין 8-10 אימונים בשבוע, משלב בין אתלטיקה לבין משקולות. אני מבלה פעם או פעמיים ביום כאן בהדר יוסף. מתוך תרגילי האתלטיקה שאני עושה אני הכי נהנה מזריקת דיסקוס כי יש שם הרבה טכניקה, זה מאתגר, אני אוהב אתגרים.
אני משתדל להגיע לתחרויות בעולם באתלטיקה ובהרמת משקולות, לפעמים לא היה לי את הכסף לטוס ולפעמים התחרות נפלה על יום כיפור וכמובן שלא הלכתי.
התחרות הבאה אמורה להיות בהולנד בסוף נובמבר עד תחילת דצמבר ואני לא יודע אם היא תקרה.
הקורונה הרגה אותי, ביולי הייתה תחרות עולמית בטורונטו, עשרה ימים קודם לכן הייתה תחרות אמריקאית. הייתי צריך ללכת לתחרות האמריקאית באתלטיקה ומשם לטורונטו לריצה וזריקת דיסקוס ולא יכולתי ללכת. התחרויות בקבוצות גיל בטווח של חמש שנים, השנה אני בשנה הראשונה של קבוצת הגיל 85-89, וזה הורס אותי כי בשנה הראשונה של קבוצת הגיל אני בדרך כלל שובר שיא עולם. זה דפק אותי כי התאמנתי כל כך קשה לקראת התחרויות.

טיפ לספורטאים - תתאמנו! לכו למכון, רוצו בשדה, קפצו, שחו, התאגרפו

כשאני הייתי צעיר לא הייתה טלוויזיה, אנחנו התעסקנו בספורט, היום יש טלוויזיה ונייד ואני רואה ילדים בני 7-10 כל היום מול המסך. הורים צריכים לקחת את הטלפון ולהגיד להם ש"אם אתם רוצים לשחק בטלפון שעתיים, תעשו ספורט שעה.

הייתי צריך לעשות יותר

אני אלוף העולם בהרמת משקולות, הייתי צריך להיות אלוף העולם באתלטיקה קלה. אני מרגיש שהייתי צריך להיות גם שחקו טניס מוערך. בבקשה אלוהים יש שנה הבאה תחרות עולמית ביפן - ואני רוצה להיכנס לתחרות באתלטיקה ובטניס. הייתי רוצה להיות ספורטאי ברמה גבוהה יותר.

שיר אהוב

מי אוהב אותך יותר ממני - ארקדי דוכין

ידעתי מי אני ומה אני רוצה להיות

ספורט הוא חיי, מאז שהייתי מאוד מאוד מאוד צעיר, ידעתי שאהיה ספורטאי טוב. מתנה לבר מצווה אמרתי להורים שלי שאני רוצה משקולות. בגיל 17, למדתי בבית ספר הותיק בקייפטאון דרום אפריקה, הייתי המצטיין בשלושה תחומים: בוקסינג, אתלטיקה קלה ורוגבי. כששמעו שאני מתעסק עם משקולות כעסו עליי בבית הספר כי בעבר חשבו שמשקולות מפריעות לתחומי הספורט שבהם עסקתי. חשבתי באיזה ספורט אני יכול להיות הכי טוב בעולם והתחלתי להתמקד בהרמת משקולות. ידעתי מי אני ומה אני רוצה לעשות. זכיתי בתחרויות עולמיות ואירופאיות משנת 1986.

< קדימה
אחורה >

  • Facebook
  • Instagram