שולמית מלמד

מנהלת את אתר ערוץ 7, 81, בית אל

aaa

aaa

aaa

Add a Title

Add a Title

היום-יום שלי

אני צריכה לנהל את הבית, אין מישהו אחר שיעשה את זה. אני אוהבת גם לקרוא, אני גם כעת לומדת אנגלית. אני קוראת את כל מה שיש באתר - זה הרבה מאוד עבודה. בגלל שבעלי הוא ראש הישיבה אז אנחנו נשארים בסופי השבוע בבית אל. יוצאים מפה רק כשיש לנו אירועים מיוחדים.

אירוע מכונן בחיי

כשהייתי קטנה, אולי בת 7, זה היה כ"ט בנובמבר. אבא שלי העיר אותי באמצע הלילה, שם אותי על הכתפיים והלכנו למרכז היישוב. ראיתי איך כולם שמחים ורוקדים. ראיתי את מגדלי המים המוארים של כל היישובים. זה היה מאוד מרגש.

משהו שהייתי עושה אחרת

דבר אחד שהייתי עושה אחרת. כשעמדנו למשפט על זה שהקמנו את ערוץ הרדיו, אלו היו ימים שאני חשבתי שזו הייתה טעות להקים אותו. אף על פי שזה היה מפעל אדיר. אבל לעמוד בבית משפט ולהיות הנאשמת? תמיד חשבתי שאם הייתי יודעת את זה מראש אולי לא הייתי עושה את זה.
דבר נוסף שגם עליו אני מצטערת זה שבסופו של דבר לא עברתי לימודים אקדמאים, אלא מיד נכנסתי להוראה. אפילו שרציתי לקחת שנים ללמוד, אמרו לי בבית ספר שחשוב יותר שאשאר בכיתה ואלמד. לפעמים אני מצטערת על זה.

שיר אהוב עליי

אני אוהבת את השיר "אם תרצי" של חנן בן ארי.
בכלל, אני מאוד אוהבת את השירים שלו. אני אוהבת גם את השירים של שלמה קרליבך. אני אהבתי אותו כשהוא עוד לא היה ידוע והייתה אפילו קצת הסתייגות ממנו. אני אמרתי להם: "אתם עוד תראו שהוא יכבוש את הבמות".

על עצמי

נולדתי בשדה יעקב ויש לי שבעה ילדים, מעל חמישים נכדים ומעל חמישים נינים. היום אני מנהלת את האתר של ערוץ 7. אני משתדלת להיות שם פעמיים שלוש בשבוע. זה אמנם לא בכל שעה ושעה, ככה שאני יכולה לצאת ולעשות דברים נוספים אבל נמצאת וקיימת וצריך להתחשב במה שאני אומרת.

< קדימה
אחורה >

לא מזדהה עם התנועה הפמיניסטית

לפני הרבה שנים ביקשו ממני להשתמש בפאנל על פמיניזם. אני הייתי בטוחה שהם חושבים שאני פמיניסטית משום שאני הקמתי את ערוץ 7 ואני עובדת שנים. אמרתי להם שאני חושבת שהם טועים, שאני מאוד לא פמיניסטית אפילו שאני עושה הרבה. מאז, אני תמיד נמצאת בפאנלים על הטיקט הזה. אני מאוד לא מזדהה עם כל התנועה הפמיניסטית, עם איך שהיא נראית היום. בעיניי, שאישה תבין שעיקר מקומה הוא בבית, אבל אם נשאר לה עוד כוח וזמן – אז שתצא ותעבוד.

  • Facebook
  • Instagram